Doradztwo IT

O firmie

Kim jesteśmy?

Puerta Logic jest firmą doradczą specjalizującą się w doradztwie związanym z zarządzaniem projektami IT oraz ich przygotowywaniem w fazie przedprojektowej. Naszą siłą nie jest wielkość, ale ogromny potencjał i kompetencje ludzi tworzących Puerta Logic. Nasze doświadczenia pochodzą z wieloletniej pracy nad projektami informatycznymi realizowanymi przez największe firmy z branży. Wcześniejszy udział w dużych projektach po stronie dostawców rozwiązań dał nam wiedzę w jaki sposób firmy IT realizują projekty i jakie w związku z tym mogą pojawić się problemy w czasie ich trwania.

Co robimy?

W chwili obecnej pracujemy po stronie odbiorców usług IT i to właśnie im chcemy doradzać tak, aby projekty były realizowane jak najlepiej, jak najsprawniej i z korzyścią dla obu stron. To co dla nas najważniejsze i to na co stawiamy największy nacisk to zrozumienie specyficznych dla każdego z projektów potrzeb i problemów. Nie chcemy oferować szablonowych rozwiązań. Każdego klienta i zagadnienie traktujemy indywidualnie i doradzamy po wnikliwej analizie sytuacji.
Wszystkie usługi są dopasowane do specyficznych potrzeb każdego z naszych klientów i uwzględniają jego własny poziom kompetencji. Na jakość naszych usług składa się nasze doświadczenie, dążenie do zrozumienia naszych klientów oraz skuteczność działania.

Nasze doświadczenie

Nasze wcześniejsze doświadczenia są związane z następującą klasą projektów informatycznych: budowa ośrodków i systemów przetwarzania danych, wdrożenia systemów klasy ERP, budowa systemów obiegu dokumentów i zarządzania pracą.
Każdy z nas w swojej karierze zawodowej zmierzył się z różnymi problemami. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony gdzie w sekcji Artykuły będziemy opisywać nasze doświadczenia, przemyślenia i refleksje.

Lepszy punkt widzenia

Sprawdź nasząofertę

Nasze produkty:

Doradztwo 

więcej...

Szkolenia

więcej...

Wdrożenia JIRA

więcej...

Kontroling projektowy

więcej...